Daglig träning Balettakademien och Danscentrum Stockholm

Schema daglig träning

AEC v2.0.0
  • v 44. 1 november, 2018. 10:00Nutida: Eleanor Bauer
  • v 44. 2 november, 2018. 10:00Nutida: Insister Space
  • v 45. 5 november, 2018. 10:00Nutida: Benny Olk
  • v 45. 5 november, 2018. 10:30Balett: Joakim Stephenson
  • v 45. 5 november, 2018. 12:00Jazz: Malin Emmoth
  • v 45. 6 november, 2018. 10:00Nutida: Benny Olk
  • v 45. 6 november, 2018. 10:30Balett: Joakim Stephenson
  • v 45. 6 november, 2018. 12:00Jazz: Malin Emmoth
  • v 45. 7 november, 2018. 10:00Nutida: Benny Olk
  • v 45. 7 november, 2018. 10:30Balett: Joakim Stephenson
  • v 45. 7 november, 2018. 12:00Jazz: Malin Emmoth
  • v 45. 8 november, 2018. 10:00Nutida: Benny Olk
  • v 45. 8 november, 2018. 10:30Balett: Joakim Stephenson
  • v 45. 8 november, 2018. 12:00Jazz: Malin Emmoth
  • v 45. 9 november, 2018. 10:00Nutida: Insister Space
  • v 46. 12 november, 2018. 10:30Balett: Joakim Stephenson
  • v 46. 12 november, 2018. 12:00Jazz: Emma Svedberg
  • v 46. 13 november, 2018. 10:30Balett: Joakim Stephenson
  • v 46. 13 november, 2018. 12:00Jazz: Emma Svedberg
  • v 46. 14 november, 2018. 10:30Balett: Joakim Stephenson
  • v 46. 14 november, 2018. 12:00Jazz: Emma Svedberg
  • v 46. 15 november, 2018. 10:30Balett: Joakim Stephenson
  • v 46. 15 november, 2018. 12:00Jazz: Emma Svedberg
  • v 47. 19 november, 2018. 10:00Nutida: Zoe Polluch
  • v 47. 19 november, 2018. 10:30Balett: Marc Ribaud
  • v 47. 19 november, 2018. 12:00Jazz/Street: Fanny Svensson
  • v 47. 20 november, 2018. 10:00Nutida: Zoe Polluch
  • v 47. 20 november, 2018. 10:30Balett: Marc Ribaud
  • v 47. 20 november, 2018. 12:00Jazz/Street: Fanny Svensson
  • v 47. 21 november, 2018. 10:00Nutida: Zoe Polluch
  • v 47. 21 november, 2018. 10:30Balett: Marc Ribaud
  • v 47. 21 november, 2018. 12:00Jazz/Street: Fanny Svensson
  • v 47. 22 november, 2018. 10:00Nutida: Zoe Polluch
  • v 47. 22 november, 2018. 10:30Balett: Marc Ribaud
  • v 47. 22 november, 2018. 12:00Jazz/Street: Fanny Svensson
  • v 47. 23 november, 2018. 10:00Nutida: Insister Space
  • v 48. 26 november, 2018. 10:00Ballet+Gyrokinesis: Libby Farr
  • v 48. 26 november, 2018. 10:30Modern: Charlotta Öfverholm
  • v 48. 26 november, 2018. 12:00Jazz: Therese Carlsson
  • v 48. 27 november, 2018. 10:00Ballet+Gyrokinesis: Libby Farr
  • v 48. 27 november, 2018. 10:30Modern: Charlotta Öfverholm
  • v 48. 27 november, 2018. 12:00Jazz: Therese Carlsson
  • v 48. 28 november, 2018. 10:00Ballet+Gyrokinesis: Libby Farr
  • v 48. 28 november, 2018. 10:30Modern: Charlotta Öfverholm
  • v 48. 28 november, 2018. 12:00Jazz: Therese Carlsson
  • v 48. 29 november, 2018. 10:00Ballet+Gyrokinesis: Libby Farr
  • v 48. 29 november, 2018. 10:30Modern: Charlotta Öfverholm
  • v 48. 29 november, 2018. 12:00Jazz: Therese Carlsson
AEC v2.0.0

Hyr studio!

Som medlem i Danscentrum kan du till subventionerat pris hyra våra studios.

Läs mer Skicka förfrågan