Daglig träning Balettakademien och Danscentrum Stockholm

Schema daglig träning

AEC v2.0.0
  • v 09. 1 mars, 2019. 10:00Nutida: Weld
  • v 10. 4 mars, 2019. 10:00Nutida: Anne-Mareike Hess
  • v 10. 4 mars, 2019. 10:30Balett: Eytan Sivak
  • v 10. 4 mars, 2019. 12:00Jazz: Anna Ståhl
  • v 10. 5 mars, 2019. 10:00Nutida: Anne-Mareike Hess
  • v 10. 5 mars, 2019. 10:30Balett: Eytan Sivak
  • v 10. 5 mars, 2019. 12:00Jazz: Johan Forsberg
  • v 10. 6 mars, 2019. 10:00Nutida: Anne-Mareike Hess
  • v 10. 6 mars, 2019. 10:30Balett: Eytan Sivak
  • v 10. 6 mars, 2019. 12:00Jazz: Anna Ståhl
  • v 10. 7 mars, 2019. 10:00Nutida: Anne-Mareike Hess
  • v 10. 7 mars, 2019. 10:30Balett: Eytan Sivak
  • v 10. 7 mars, 2019. 12:00Jazz: Anna Ståhl
  • v 10. 8 mars, 2019. 10:00Nutida: Anne-Mareike Hess
  • v 11. 11 mars, 2019. 10:00Nutida: Sebastian Lingserius
  • v 11. 11 mars, 2019. 10:30Balett: Katarina Edling
  • v 11. 11 mars, 2019. 12:00Jazz: Johan Forsberg
  • v 11. 12 mars, 2019. 10:00Nutida: Sebastian Lingserius
  • v 11. 12 mars, 2019. 10:30Balett: Katarina Edling
  • v 11. 12 mars, 2019. 12:00Jazz: Johan Forsberg
  • v 11. 13 mars, 2019. 10:00Nutida: Sebastian Lingserius
  • v 11. 13 mars, 2019. 10:30Balett: Katarina Edling
  • v 11. 13 mars, 2019. 12:00Jazz: Johan Forsberg
  • v 11. 14 mars, 2019. 10:00Nutida: Sebastian Lingserius
  • v 11. 14 mars, 2019. 10:30Balett: Katarina Edling
  • v 11. 14 mars, 2019. 12:00Jazz: Johan Forsberg
  • v 11. 15 mars, 2019. 10:00Nutida: Weld
  • v 12. 18 mars, 2019. 10:00Nutida: Elina Fokina
  • v 12. 18 mars, 2019. 10:30Balett: Pontus Sundset Granat
  • v 12. 18 mars, 2019. 12:00Jazz: Julia Ehrstrand
  • v 12. 19 mars, 2019. 10:00Nutida: Elina Fokina
  • v 12. 19 mars, 2019. 10:30Balett: Pontus Sundset Granat
  • v 12. 19 mars, 2019. 12:00Jazz/Heels: Yeya Ekström
  • v 12. 20 mars, 2019. 10:00Nutida: Elina Fokina
  • v 12. 20 mars, 2019. 10:30Balett: Pontus Sundset Granat
  • v 12. 20 mars, 2019. 12:00Jazz: Julia Ehrestrand
  • v 12. 21 mars, 2019.Jazz/Heels: Yeya Ekström
  • v 12. 21 mars, 2019. 10:00Nutida: Elina Fokina
  • v 12. 21 mars, 2019. 10:30Balett: Pontus Sundset Granat
  • v 12. 22 mars, 2019. 10:00Nutida: Weld
  • v 13. 25 mars, 2019. 10:00Nutida: Sigal Zouk
  • v 13. 25 mars, 2019. 10:30Balett: Dragos Mihalcea
  • v 13. 25 mars, 2019. 12:00Jazz: Julia Ehrstrand
  • v 13. 26 mars, 2019. 10:00Nutida: Sigal Zouk
  • v 13. 26 mars, 2019. 10:30Balett: Dragos Mihalcea
  • v 13. 26 mars, 2019. 12:00Jazz/Heels: Yeya Ekström
  • v 13. 27 mars, 2019. 10:00Nutida: Sigal Zouk
  • v 13. 27 mars, 2019. 10:30Balett: Åsa Lundvik Gustafson
  • v 13. 27 mars, 2019. 12:00Jazz: Julia Ehrestrand
  • v 13. 28 mars, 2019. 10:00Nutida: Sigal Zouk
  • v 13. 28 mars, 2019. 10:30Balett: Åsa Lundvik Gustafson
  • v 13. 28 mars, 2019. 12:00Jazz/Heels: Yeya Ekström
  • v 13. 29 mars, 2019. 10:00Nutida: Weld
AEC v2.0.0

Hyr studio!

Som medlem i Danscentrum kan du till subventionerat pris hyra våra studios.

Läs mer Skicka förfrågan