Daglig träning Balettakademien och Danscentrum Stockholm

Schema daglig träning

AEC v2.0.0
  • v 02. 7 januari, 2019. 10:00Nutida: Cilla Olsen
  • v 02. 7 januari, 2019. 10:30Balett: Pontus Sundset Granat
  • v 02. 8 januari, 2019. 10:00Nutida: Cilla Olsen
  • v 02. 8 januari, 2019. 10:30Balett: Pontus Sundset Granat
  • v 02. 9 januari, 2019. 10:00Nutida: Cilla Olsen
  • v 02. 9 januari, 2019. 10:30Balett: Pontus Sundset Granat
  • v 02. 10 januari, 2019. 10:00Nutida: Cilla Olsen
  • v 02. 10 januari, 2019. 10:30Balett: Pontus Sundset Granat
  • v 02. 11 januari, 2019. 10:00Nutida: Weld
  • v 03. 14 januari, 2019. 10:00Balett: Tilman O´Donnell - Klassen sker på DC Sthlm
  • v 03. 14 januari, 2019. 10:30Nutida: Helena Franzén - klassen ges på Balettakademien!
  • v 03. 14 januari, 2019. 12:00Jazz: Malaya
  • v 03. 15 januari, 2019. 10:00Balett: Tilman O´Donnell - Klassen sker på DC Sthlm
  • v 03. 15 januari, 2019. 10:30Nutida: Helena Franzén - klassen ges på Balettakademien!
  • v 03. 15 januari, 2019. 12:00Jazz: Malaya
  • v 03. 16 januari, 2019. 10:00Balett: Tilman O´Donnell - Klassen sker på DC Sthlm
  • v 03. 16 januari, 2019. 10:30Nutida: Helena Franzén - klassen ges på Balettakademien!
  • v 03. 16 januari, 2019. 12:00Jazz: Malaya
  • v 03. 17 januari, 2019. 10:00Balett: Tilman O´Donnell - Klassen sker på DC Sthlm
  • v 03. 17 januari, 2019. 10:30Nutida: Helena Franzén - klassen ges på Balettakademien!
  • v 03. 17 januari, 2019. 12:00Jazz: Malaya
  • v 03. 18 januari, 2019. 10:00Balett: Tilman O´Donnell - Klassen sker på DC Sthlm
  • v 04. 21 januari, 2019. 10:30Balett: Dragos Mihalcea
  • v 04. 21 januari, 2019. 10:30Gagateknik: Emma Rozgoni - OBS! klassesn ges kl.10.30-11.45.
  • v 04. 21 januari, 2019. 12:00Jazz: Malaya
  • v 04. 22 januari, 2019. 10:30Gagateknik: Emma Rozgoni - OBS! klassesn ges kl.10.30-11.45.
  • v 04. 22 januari, 2019. 10:30Balett: Dragos Mihalcea
  • v 04. 22 januari, 2019. 12:00Jazz: Malaya
  • v 04. 23 januari, 2019. 10:30Balett: Dragos Mihalcea
  • v 04. 23 januari, 2019. 10:30Gagateknik: Emma Rozgoni - OBS! klassesn ges kl.10.30-11.45.
  • v 04. 23 januari, 2019. 12:00Jazz: Malaya
  • v 04. 24 januari, 2019. 10:30Balett: Katarina Edling
  • v 04. 24 januari, 2019. 12:00Jazz: Malaya
  • v 04. 25 januari, 2019. 10:00Nutida: Weld
  • v 05. 28 januari, 2019. 10:00Nutida: Roberto OlivanEtt samarbete med Manegen och Doch!
  • v 05. 28 januari, 2019. 10:30Balett: Judith Simon
  • v 05. 28 januari, 2019. 12:00jazz/modern: Jon Ole Olstad
  • v 05. 29 januari, 2019. 10:00Nutida: Roberto OlivanEtt samarbete med Manegen och Doch!
  • v 05. 29 januari, 2019. 10:30Balett: Judith Simon
  • v 05. 29 januari, 2019. 12:00jazz/modern: Jon Ole Olstad
  • v 05. 30 januari, 2019. 10:00Nutida: Roberto OlivanEtt samarbete med Manegen och Doch!
  • v 05. 30 januari, 2019. 10:30Balett: Judith Simon
  • v 05. 30 januari, 2019. 12:00jazz/modern: Jon Ole Olstad
AEC v2.0.0

Hyr studio!

Som medlem i Danscentrum kan du till subventionerat pris hyra våra studios.

Läs mer Skicka förfrågan